شیشه های دکوراتیو و ویترای( رنگ امیزی )

شیشه های تزئینی

رنگ آمیزی شیشه ای (شیشه های دکوراتیو)چیست؟

در همه چیز از بطری های شیشه ای به پنجره کلیسا - به شما مقدار زیادی از رنگ آمیزی شیشه دیده می شود. رنگ آمیزی شیشه ای تولید شده است و برای هزاران سال به دلیل زیبایی، تولید و دوام آن لذت می برد. اما آنچه رنگ آمیزی شیشه ای ساخته شده از؟ در زیر یک بحث کوتاه در رنگ آمیزی شیشه ای و پروژه های ما عشق را به با آن می باشد.
شیشه های دکوراتیورنگ آمیزی شیشه ای است: بسیاری از رنگ های شیشه ای

ما اغلب خواسته چه شیشه ای ما می شود رنگ آن است. شیشه ای استفاده می کنیم در رنگ های خاص ساخته شده است. آن است که ldquo;رنگ آمیزیrdquo; را از طریق فرآیند ساخت، نه با رنگ آمیزی آن پس از آن. شیشه ای شفاف از شن و ماسه سیلیس و مواد دیگر ساخته شده، آن را به وضوح مناسب را، نقطه ذوب و قدرت است.
شیشه های دکوراتیواست که با اضافه کردن اکسیدهای فی و یا پودرهای فی به مذاب شیشه های رنگی. بسته به نوع ف، شیشه ای طول می کشد در یک رنگ خاص. شما ممکن است را دیده اند ldquo;آبی کبالتrdquo; بله شیشه ای، که رنگ می آید از اضافه کردن کبالت. اکسیدهای مس نیز به رنگ آبی شیشه ای به سبز مایل به آبی است. گوگرد و کادمیوم را زرد. اکسیدهای آهن تولید سبز و قهوه. قلع تولید سفید. کروم تولید سبز زمردی. در تولید شیشه های اولیه، نادرترین رنگ قرمز بود. دلیل این است که قرمز مورد نیاز گران ترین مواد افزودنی - طلا. امروز، داروخانه ها مواد دیگر است که تولید رنگ قرمز در بر داشت، اما شما نمی خواهد شیشه ای قرمز بسیار در رنگ آمیزی شیشه ای واقعا عتیقه را ببینید. (بیشتر بدانید: مقاله Geology.com ldquo;عناصر رنگrdquo; برای اطلاعات بیشتر در رنگ آمیزی اکسید فی شیشه ای مشاهده فیلم ها از روزنه های شیشه ای برای اطلاعات بیشتر در تولید شیشه را مشاهده کنید.)

حتی بیشتر هزینه عینک iridized و دورنگ نما هستند. شیشه ای Iridized است با اضافه کردن یک پوشش نازک از اکسید فی به ورق شیشه ای ساخته شده است. ldquo;Iridrdquo; عینک دارای اثر رنگین کمان. دورنگ نما، و یا ldquo;dichrordquo;، شیشه ای است که با اضافه کردن چند لایه فوق العاده نازک از این اکسیدها به شیشه ساخته شده است. این باعث می شود dichro تغییر رنگ شیشه ای بسته به زاویه در حال مشاهده. با این ویژگی، و برخی از بافت به تغییر است که زاویه دید، برخی از اثرات رنگ های شگفت انگیز را می توان با dichro شیشه ای ایجاد شده است. (بیشتر بدانید: مقاله ویکیپدیا ldquo;دورنگ نما های شیشه ایrdquo; را ببینید.) ما با استفاده از رنگ های بسیاری شیشه ای در استودیوی ما، از جمله قرمز، irid و dichro. (مرور نمونه کارها ما را به دیدن چگونگی استفاده از شیشه های رنگی.)

سریدار رنگ آمیزی شیشه ای رنگ آمیزی شیشه ای (شیشه های دکوراتیو)باشد: رنگ آمیزی شیشه ای سربدار

در تبادل نظر، ما استفاده از مواد رنگ آمیزی شیشه ای در تمام هنر ما، اما زمانی که ما به یک پروژه رنگ آمیزی شیشه ای مراجعه کنید، آن است که معمولا یک پنجره برای استفاده در خانه، کسب و کار و یا کلیسا. در ابتدایی ترین سطح آن، یک پروژه رنگ آمیزی شیشه ای متشکل از تکه های شیشه ای که لبه ها در برخی از شیوه متصل به هم.

دو مواد رایج مورد استفاده برای پیوستن به شیشه ای مس فویل و سرب وجود دارد. با هر، لبه های شیشه ای در یک کانال است که مطابق با شکل قطعه برگزار شد. فویل مس است که معمولا توسط علاقمندان با توجه به سهولت مونتاژ استفاده می شود. سرب پر هزینه تر و دشوار است برای استفاده است، اما نیاز لحیم کاری به مراتب کمتر و تولید لباس بسیار، نتیجه قابل پیش بینی. در تبادل نظر، ما استفاده از سرب در پروژه های شیشه ای رنگ آمیزی ما، اما ما اغلب تعمیر آیتم های فویل مس برای مشتریان.

پروژه های شیشه ای رنگی در چند مرحله ایجاد شده است. اول، یک الگوی طراحی شده است که شامل اطلاعات در مورد شکل دقیق و رنگ هر قطعه. امروز ما اغلب با استفاده از طراحی به کمک کامپیوتر برای ایجاد الگوهای، اما بسیاری از هنرمندان رنگ آمیزی شیشه ای هنوز هم تنها مداد و کاغذ استفاده کنید. ما خواهد شد و سپس به طور معمول این الگوی چاپ در اندازه کامل برای استفاده در ساخت و ساز از پنجره. ما همچنین می توانید چاپ از طراحی برای کمک به تجسم و تنظیم پروژه نهایی استفاده کنید. (صفحه خدمات ما برای اطلاعات در الگوهای چاپ برای طرح های خود را مشاهده کنید.) قطعات شیشه ای به صورت جداگانه قطع به جا الگوی. مجموعه ای از ابزارهای مورد استفاده برای انجام این کار، از برش و انبردست به چرخ الماس شن.

هر قطعه مناسب است را به یک ldquo;Hrdquo; کانال نوار شکل سرب، نام نهاد. آمد قطع و خم را به تناسب محکم در اطراف هر قطعه. پایان می رسد از آمد سپس با هم جمع متصل شده است. تکمیل قطعه ممکن است شامل حفاری، سیمان شیشه ای به آمد - برای تولید یک پنجره محکم تر - و احتمالا درمان آمد و لحیم کاری با مواد شیمیایی به آنها رنگ.

هنگامی که پنجره به اتمام است، آن را باید تمیز شود. با توجه به بقایای لحیم کاری و حفاری، سیمان فرآیند، این می تواند زمان تقریبا به اندازه ساخت پنجره است.

اگر پروژه این است که یک پنجره بیرونی و یا درب، ممکن است از ldquo;لعاب سه گانهrdquo; قطعه. رنگ آمیزی شیشه ای است: سهشیشه های دکوراتیوشامل ساندویچی آن را بین دو قطعه از شیشه ای شفاف، با فضا مهر و موم شده در اطراف لبه. نتیجه یک واحد شیشه ای عایق (IGU) تبدیل می شود. حفاظت این راه پنجره برای تمیز کردن آسان، بسیار با دوام و یک عایق بسیار خوبی برای پنجره بیرونی و درب است. پنجره پس از آن آویزان می شود و یا نصب شده است، و امیدوارم برای سالهای زیادی را به آمده لذت می برد. (بیشتر بدانید: مقاله ویکیپدیا ldquo;رنگ آمیزی شیشه ایrdquo; را ببینید.)

لطفا با ما تماس بگیرید اگر شما سوال در مورد رنگ آمیزی شیشه ای، و یا می تبادل نظر با شما کار بر روی یک پروژه رنگ آمیزی شیشه ای است.

برچسب ها:تزئینات شیشه ای,شیشه تزیینی,شیشه دکوراتیو,شیشه های اپکسی,شیشه های استندگلس,شیشه های پتینه,شیشه های تزئینی,شیشه های تیفانی,شیشه های دکوراتیو,شیشه های دکوراسیون داخلی,شیشه های دکوراسیونی,شیشه های ویترای

قیمت دستگاه تصفیه آب

مضرات آب تصفیه نشده

فواید آب تصفیه شده

شیشه ,ای ,رنگ ,های ,آمیزی ,یک ,شیشه ای ,رنگ آمیزی ,آمیزی شیشه ,شیشه های ,است که ,بیشتر بدانید مقاله ,مقاله ویکیپدیا ldquo ,برای اطلاعات بیشتر ,بدانید مقاله ویکیپدیا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
shabnamflower mahsa19 worldmarketing mahtabvectora tambaher gentpenminis behdasht-madar-kodak froshgahcodnevistim glycvecomco mmbb2020