فواید و مضرات آب قلیایی چیست ؟ شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد . برای پاسخ به این سوال در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات لازم و کافی را در زمینه دستگاه تصفیه آب بدست آورید . امروز حیاتی ترین ماده برای موجوات آب آشامیدنی است زیرا ادامه حیات برای آن ها بدون آب ممکن نیست .

البته همانطور که اطلاع دارید سطح میزان آب در سراسر زمین بسیار زیاد است ولی قابل آشامیدن نمیباشد البته در برخی موارد میتوان با استفاده از دستگاه تصفیه آب میزان املاح موجود در آب را کاهش دهید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه بادستگاه تصفیه آبروی عبارت سبز رنگ کلیک کنید .

فواید و مضرات آب قلیایی چیست ؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که ، فواید و مضرات آب قلیایی چیست ؟ میزان ph موجود در آب ، در کیفیت آب آشامیدنی بسیار مهم است میزان ph آن میباشد زیرا اگر عدد آن از مقدار معینی پایین تر یا بالاتر برود میتواند برای سلامتی افراد بسیار خطرناک و مضر باشد .

آب قلیایی به آبی میگویند که ph آن از عدد 7 بالاتر است . ما در این مقاله قصد داریم تا نکاتی را درباره دستگاه تصفیه آب و ارتباط آن با تنظیم ph را در اختیار شما قرار دهیم پس در ادامه با ما همراه باشید .

فواید و مضرات آب قلیایی چیست ؟

فواید و مضرات آب قلیایی

آب قلیایی توسط دستگاه تصفیه آب ، به منظور بالا بردن پی اچ آب آشامیدنی تولید می شود . آب قلیایی برای سلامتی بسیار مفید می باشد .

استفاده از آب قلیایی در ژاپن ، خاور دور ، آمریکیا و ایران بسیار محبوبیت دارد . استفاده از آب قلیایی باعث بالا رفتن دفاع آنتی اکسیدانی بدن می شود . در یک کلام ، آب قلیایی باعث تنظیم پی اچ بدن می شود .

مشکلات آب آشامیدنی شهری

آب آشامیدنی لوله کشی شهری حاوی سموم ، آلودگی ها و فات سمی می باشد . استفاده از این آب نا سالم بسیار خطرناک می باشد و سلامتی انسان ها را به خطر می اندازد . اگر آلاینده های موجود در آب لوله کشی از داخل آب خارج نشوند ، مضرات زیادی در بر دارند .

فواید و مضرات آب قلیایی چیست ؟

آب قلیایی چیست ؟

آب قلیایی آبی است که ph آن بالاتر از 7 باشد . به عبارتی اگر ph آن کمتر از 7 باشد آب اسیدی می شود که آب اسیدی اصلا برای بدن مناسب نمی باشد . با نوشیدن آب قلیایی می توانید بدن خودتان را قلیایی کنید .

از آن جایی که بسیاری از غذا ها اسیدی هستند با استفاده از آب قلیایی می توانید پی هاش بدن خود را روی حالت متعادل نگه دارید و بدن خود را در برابر مشکلات مرتبط با اسیدی بودن بدن حفظ کنید .

خواص آب قلیایی چیست ؟

استفاده از آب قلیایی متابولیسم را بالا می برد و به اعضای بدن کمک می کند تا راحت تر سموم را از بدن خارج کنند . همچنین به کشتن سلول های سرطانی نیز کمک می کند .

آبی که ما استفاده می کنیم باید پی هاش آن بالاتر از 7 باشد تا حالت قلیایی پیدا کند . در صورتی که پی هاش کمتر از 7 باشد ، آب حالت اسیدی پیدا می کند ، که این حالت اصلا خوب نیست .

فواید استفاده از آب قلیایی چیست ؟

آب قلیایی به سلامت کبد کمک می کند ، علاوه بر این باعث افزایش سلامت کبد می شود . در ورزشکاران موجب دهیدراسیون یا همان آب گیری می شود . آب قلیایی دارای خواص ضد پیری می باشد و از طریق آنتی اکسیدان های مایع سریع تر به بدن انسان جذب می شوند ،

همچنین دارای خواص پاکسازی کولون می باشد و به بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن کمک می کند . به کاهش وزن گیری و سلامت پوست کمک می کند و باعث سم زدایی بدن می شود .

نحوه ی ساخت آب قلیایی به چه صورت می باشد ؟

اگر تمایل داشته باشید که در منزل آب قلیایی تهیه کنید ، باید یک پارچ را از آب تمیز پر کنید ، سپس یک لیمو را به 8 قسمت تقسیم کنید ، و آن را داخل آب قرار دهید . بدون این که کار دیگری انجام دهید ، این ترکیب را به مدت 8 تا 10 ساعت داخل دمای اتاق قرار دهید . در این صورت شما توانستید آب قلیایی را تولید کنید .

فواید و مضرات آب قلیایی چیست ؟

بهترین زمان نوشیدن آب قلیایی چه موقعی می باشد ؟

بهترین زمان نوشیدن آب قلیایی قبل و بعد از صرف وعده های غذایی می باشد . به این صورت که زمان مناسب آن 30 دقیقه قبل از صرف غذا و یا دو ساعت بعد از سرو غذا می باشد .

علت نوشیدن آب قلیایی در این بازه های زمانی بخاطر این می باشد که برای این که آب قلیایی بتواند روی بدن اثر بگذارد ، این است که نیازمند محیط اسیدی می باشد .

مضرات آب اسیدی

مواردی مثل مصرف الکل ، قهوه ، نمک باعث می شود تا بدن حالت اسیدی پیدا کند . بنابراین ندن نیاز دارد تا آب به صورت قلیایی باشد .
از نشانه های اسیدی بودن بدن ، می توان به ضعیف شدن سیستم ایمنی بدن ، شکم درد ، سر درد ، و . اشاره کرد . بنابراین برای جلوگیری از این وضعیت باید از آب قلیایی استفاده کنید .

فواید و مضرات آب قلیایی چیست ؟

عوارض مصرف زیاد آب قلیایی

در صورت استفاده ی بیش از حد از آب قلیایی بدن دچار عوارضی مثل سر درد ، خستگی ، خواب آلودگی ، درد عضلات ، استفراغ ، لرزش دست ، گیجی ، آب ریزش بینی و . می شود . علاوه بر این باعث کاهش اسیدیته معده که به معده کمک می کند تا باکتری ها را از بین ببرد می شود .

همچنین می تواند باعث مسمومیت دستگاه گوارش و سوزش پوست نیز شود . بنابراین استفاده ازآبقلیایی نیازمند آگاهی می باشد و استفاده ی بیش از حد آن نه تنها مفید نیست ، بلکه بسیار مضر می باشد .

قیمت دستگاه تصفیه آب

مضرات آب تصفیه نشده

فواید آب تصفیه شده

آب ,قلیایی ,، ,استفاده ,اسیدی ,کند ,آب قلیایی ,می باشد ,می شود ,از آب ,می کند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
zagceyrepe signalbors 3noqte shayancrayaneh ronia96 frozenvegetable frackoaflakov harmonikavird ghalishoiezan bia2anime